Hotel BW International Brno

.BEST WESTERN PREMIER Hotel International Brno je luxusní čtyřhvězdičkový hotel, pod hradem Špilberkem. Jen necelých 100 metrů od náměstí Svobody, ale přesto citlivě stranou historické tváře města. Tato významná funkcionalistická stavba z roku 1962, zapsaná do seznamu kulturních památek, byla ovlivněná jednak architekturou předválečného Bauhausu, jednak brazilskou architekturou Oscara Niemeyera. Velmi pozoruhodný je interiér hotelu, vyzdobený řadou originálních uměleckých děl zejména v bruselském stylu – jediném avantgardním uměleckém stylu druhé poloviny 20. století, jímž Československo dosáhlo světové úrovně. Unikátní stavba hotelu se svým výtvarným a architektonickým pojetím trvale zapsala do tváře města Brna a řadí se k nejvýznamnějším a nejkvalitnějším brněnským moderním stavbám 20. století.


Best Western Premier Hotel International Brno nabízí vedle nadstandardního ubytování také konferenční služby, gastronomické speciality, možnost parkování v podzemních garážích a využití moderního fitness centra.


Po rozsáhlé rekonstrukci Hotelu International Brno je Vám k dispozici 234 pokojů ve více kategoriích podle náročnosti a potřeb zákazníka. Každý pokoj je vkusně a komfortně zařízen. Decentním příslušenství pokojů tvoří luxusní standard, ke kterému se budete rádi vracet. Pro Vaše pohodlí jsou pokoje vybaveny moderním pohodlným nábytkem, velkoplošnými LCD obrazovkami a klimatizací. Koupelny jsou laděny do teplých příjemných tónů a jsou zařízeny s citem pro vaše absolutní pohodlí. Všechny pokoje jsou nekuřácké, pamatovali jsme také na pokoj bezbariérový. Zdarma lze využít LAN a WiFi připojení. Do každého pokoje byly nainstalovány nejmodernější bezpečnostní prvky včetně elektronických zámků, detektorů kouře a 24hodinové bezpečnostní služby. Ubytovaní hosté mají v ceně pokoje bufetovou snídani, využití bezdrátového internetového připojení Wi-Fi či LAN.


Kongresové centrum je tvořeno dvěma velkými sály pro 263 a 350 osob, které jsou vzájemně propojitelné, s možností auditoria až pro 600 osob, 4 konferenčních místností (4 propojitelných) pro 12–74 osob. Veškeré prostory jsou klimatizovány a pokryty WIFI signálem. Centrum je spojeno foyery a chodbami ideálními pro konání doprovodných prezentací, registrací a prezencí s možností umístění přídavných LCD obrazovek pro Vaše potřeby. Hotel disponuje dostatečným počtem míst v restauracích pro obědy a večeře úměrně k počtu míst v Kongresovém centru. Naše Fitness & Wellness centrum slouží nejen hostům hotelu, ale i široké brněnské veřejnosti. Můžete zde strávit den nejen sportovně a po zátěži relaxovat, ale také využít všech prostor jen k regeneraci a odpočinku. V létě oceníte jeho plnou klimatizaci.


Méně o hotelu ...

Rezervace pobytu:

pondělí až pátek 9:00 -17:00

Tel: 312 243 298, 777 928 789
Email: hotel-BW-international@toprague.cz
Adresa: Husova 16 Brno


Hodnotový voucher Rezervace pobytu

  • dárkový poukaz zdarma. Pokud byste chtěli pobyt v Hotelu BW International Brno věnovat, rádi Vám vystavíme k potvrzení pobytu i dárkový poukaz pro obdarovaného.

  • U nás můžete platit i ze zaměstnaneckých fondů na fakturu nebo z programů Benefit plus, Benefity Café a Benefity:

  •       • V Hotelu BW International Brno se můžete ubytovat v den příjezdu od 14:00 a pokoj byste měli opustit v den odjezdu do 12:00. V případě potřeby si můžete zavazadla uschovat na recepci hotelu.

:

Kalkulace pobytu na vyžádání

+ Přidat další typ pokoje ...

Kontaktní údaje:Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.